| Luis_Denis_1994 a întrebat:

Salut TPU,vreau sa stiu si eu cat costa un colier pentru golf 4, al meu este putin dezlipit si ma sacaie cand merg cu viteza zumzaie ca o albina happy vreau sa stiu daca este mai ieftin decat un tub de silicon rosu.Cineva m-a zis sa cumpar siliconul Acela sa lipesc colierul dar daca e mai ieftin un colier nu mai cumpar tubul,
Ps: dau funda celui/celei ce imi va da un raspuns favorabil, nu baliverne.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cate coliere are un Golf 4... Oricum, cred ca e vorba de unul de la furtunele dintre intercooler si turbina. Sunt niste simple coliere de cativa lei.
Mi se pare incredibil de jenant, sa intrebi asa ceva... Tu cum ai avut bani de masina, daca te uiti la cativa lei?
Si mai ziceau diversi libidinosi, ca toti taranii au Opel... Eu vad mai multi cu VW.