| lp a întrebat:

Salut tuturor! Am o solenza 1. 4mpi si au inceput sa bata planetarele intr-un mod groaznic. Intrebarea mea este. La solenza ce fel de planetare merg? Unii mi-au spus ca de supernova altii ca de logan. Care-i adevarul pana la urma?

Răspuns Câştigător
| Rony23 a răspuns:

Logan si solenza au foarte multe piese in comun inclusiv planetarele

1 răspuns:
| hd04wbw a răspuns:

Prietene trebuie sa intrebi la un magazin de piese auto.Cred ca cel mai bine e sa cumperi de solenza nu merge cu ce spun altii ci ce spun specialistii.