| remusbb a întrebat:

Solenza vs. Logan
care este mai buna?
argumentati
FUNDA

Răspuns Câştigător
| tj a răspuns:

O solenza full option e mai tare dacat un logan
1. este aerodinamica, materialul (tabla mai tare ca la logan (e din foaie de tabla laughing )]
2.confortul este mult mai placut, la volan stai relaxat/\ in schimb la logan stai cocotat parca
3. piese mai ieftine
4 consum mai mic decat la logan
si acum mai depinde si de bani...
in schim si loganu are minunatiile lui. cu optiunii de abs, esp. esti mai sigur ca la solenza

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Logan pentru ca... e mai cunoscuta big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Optez pentru Logan, cu toate ca Solenta a fost o masina destul de buna, dar timpul a trecut si ca orice lucru in timp isi pierde din valoare. Loganul, o masina oarecum ieftina, dotata cu inchidere centralizata, aer conditionat, calculator de bord, geamuri electrice si o cutie de viteze preluata de la Renault Megan.

| Ana a răspuns:

Logan, este mult mai spatios si comod

| ◕matza◕ a răspuns:

Loganbig grin

| Ssshadow a răspuns:

Logan mai nou, mai fiabil, mai comod mai ales cel disel.