| dinucristian2000 a întrebat:

Salut tuturor! As dori sa achizitionez o motocicleta de la o distanta de 200 de km de mine. Procedura banuiesc ca este cam la fel ca la auto cu actele, dar as dori sa o aduc pe roti pana acasa, vreau sa stiu cum se face cu fiscalul cum se face cu toate actele sa le trec pe numele meu dar sa si aduc motocicleta pe roti pana acasa! Multumesc tuturor anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| JustAsimpleUser a răspuns:

El trebuie sa se duca sa si faca fiscalul si sa ti l dea, trecerea pe numele tau o sa dureze un timp.dar nu ai probleme din moment ce ti a dat fiscalul, actele ti le va trimite prin posta, tu o sa trebuiasca decat sa faci programare la rar in orasul tau