| anonim_4396 a întrebat:

Vin cu o intrebare mai ciudata. daca in civ e mentionat "fara serie motor" si pe masina e 1.4 de exemplu si apoi facut swap la alt motor de 1.8. Omologheaza rar? Sau daca e trecut in civ seria motor. cum fac sa o stearga rar de acolo ca sa fie totul legal.

Răspuns Câştigător
| Nam3less a răspuns:

Salut!
Dacă seria motorului nu e trecută în cartea mașinii poți pune orice motor atâta timp cât de potrivește
Seria din carte nu o poți șterge, poți schimba ilegal cartea mașinii, asta te-ar costa cam 700 de euro și nimeni nu o să-și de-a seama că tu ai actele făcute ilegal...
Funda te rog!