| Gamer1970 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un atv dar din pacate stau la apartament si nici nu dispun de un garaj este vreo solutie in care de ex sa il las in fata blocului fara sa umble cineva la el?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai putea sa-l lasi in fata blocului dar nimeni nu-ti poate garanta ca nu-ti va fi furat sau nu se va umbla la el. Singura solutie ar fi sa-l pazesti tot timpul, ceea ce nu cred ca poti.

| TheCritic a răspuns:

Bună! Să lași ATV-ul în fața blocului nu e o idee atât de bună, depinde însă de locul în care stai, dacă e o zonă sigură sau dacă e o zonă în care locuiesc și persoane mai violente, predispuse la vandalism. Încearcă să găsești pe cineva care are o curte mai mare sau chiar o magazie/un garaj disponibil și în schimbul unei sume modice să te lase să ții ATV-ul acolo. Numai bine!

| blAster85 a răspuns:

Uti faptul ca stai in Romania?laughing)fi serios