| LL3006 a întrebat:

Salut vin si eu cu o intrebare, daca eu detin un apartament in Titan mai mult parintii mei decat mine insine pot baga motocicleta in apartament pentru ca vreau dupa ce implinesc 18 ani sa consider sa cumpar una si mi e frica sa nu mi o fure din fata blocului fiindca am mai vazut cazuri la stiri

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca dpdv tehnic o poti urca pana in apartament, e ok.
Atat timp cat nu miroase a benzina de la ea, nu vei avea probleme cu nimeni.
Presupun ca vorbesti de o motocicleta pe la 100kg, nu una din aia de 300 laughing

| LL3006 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Acuma trebuie sa vad ce îmi iau când fac 18 ani dar mersi oricum de ajutor acum o sa ti minte si o sa știu pe viitor

1 răspuns: