| Radu_7899 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un scuter de 50cc care sa prinda peste 90km/h!
Astept pareri!

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Aprilia sr, malaguti, gilera runner, yamaha aerox

| Radu_7899 explică (pentru adriangabor92):

Cam care dintre acestea crezi tu ca esti cea mai buna?
Ma intereseaza sa prinda peste 90 km/h, sa aiba demaraj si sa arate bine!

| Filip23 a răspuns:

Daca te gandesti la 90km/h esti gresit orientat. Cauta accidente motocicleta. Sunt foarte urate.

| Radu_7899 explică (pentru Filip23):

In fine, lasa aia, tu zi-mi unul care e firma mai bunahappy!

| dru1darius a răspuns:

Firme bune: yamaha, gilera, piaggio, malaguti, aprilia
un scuter original de 50, asa cum iese din fabrica nu merge mai tare de 80, daca vrei sa meri mai tare trebuie modificat, dar gasesti pe internet anunturi care au scutere modificate care trec de 90, modele cu aspect frumos:
aprilia sr, yamaha aerox, gilera runner, piaggio nrg mc4, depinde si de gusturile tale