| motobiz a întrebat:

Salut,vreau sa schimb carburatorul la scuter, 50cc 2t, cele chinezesti sant bune? ..multumesc

2 răspunsuri:
| readytofly a răspuns:

Iti recomand sa strangi putini bani si sa iei un carburator de la aceeasi firma ca scuterul. Cele chinezesti sunt ieftine si te tin putin. Diferenta de pret merita

| motobiz explică (pentru readytofly):

Am doua carburatoare originale dar s-a dus socul automat si da ai dreptate m-am gandit la asta ca la o solutie de moment, financiar vorbind, pana cand o sa gasesc un soc bun.multumesc oricum pentru sfat