| Iulian_Ene_1998_XnCf a întrebat:

Salut, vreau sa schimb casetofonul de pe masina mea. Am un opel corsa c 2001 si vreau sa stiu daca pot schimba casetofonul ei cu acest casetofon: https://www.emag.ro/......D848F3BBM/
Si inca ceva, vreau sa mai stiu daca am nevoie de anumiti conectori.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ba da.
Eu am pus doar o poza informativa.
Trebuie sa caut si o sa-l gasesti.
Incearca pe beloud.

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Da, ai nevoie de un adaptor asemanator sau identic cu cel din urmatoarea poza:
https://www.ultramall.de/......5-1867.php

Insa, ti-as recomanda sa te mai gandesti cu referire la player.
Sincer sa fiu, e o "petarda"
Nu te astepta la calitate.

| Iulian_Ene_1998_XnCf explică (pentru OldSoul):

Adaptorul asta nu îl găsesc și în România?

| Iulian_Ene_1998_XnCf explică (pentru OldSoul):

Am cautat dar nu am gasit fix ca el am gasit alt model, dar mersi oricum

| OldSoul a răspuns (pentru Iulian_Ene_1998_XnCf):

Ba da.
Eu am pus doar o poza informativa.
Trebuie sa caut si o sa-l gasesti.
Incearca pe beloud.

Răspuns utilizator avertizat