| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu si eu ce echipament imi trebuie pentru un moto 125cc si cma cat ar costa (nou/sh), nu vreau sa folosesc pe distante mai mari de 40-50km de casa.Pot folosii un costum de schi (nu din fas,material dur,cu strat de protectie contra vantului:geaca +pantaloni).Imi trebuie cizme speciale?, va rog cat mai multe detalii +argumente +pareri.Multumesc anticipat.Astept raspunsurile voastre funda!

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Merge si cu costum de schi de care zici tu.iti trebuie in plus cizme sau bocanci cu carambul inalt, manusi pentru moto, casca integrala.