| BezeaToxica a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar o motocicleta motocros pentru copii si nu stiu de unde sa cumpar cu 200 lei?

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Poti gasi un pocket bike pe la 5-600 Lei...

| Tavy201 a răspuns:

Prietene nu cred ca o sa găsește una cât de cât ok la prețul asta

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Salut! Cel mai bun site de vanzare/cumparare, la preturi destul de accesibile, este: www.tocmai.ro. Aici vei gasi o gama larga de motociclete pentru toate varstele! Sper ca ti-am fost de folos, o zi buna.

| asu99 a răspuns:

Cauta pe autovit.ro sau da anunt pe klubparty.ro/asu-99.necesita inregistrare.Bafta!