| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare.
Adresez aceasta intrebare pentru cei care au promovat atestatul CPI marfa.
Am început, urmează să am examenul si sunt complet dezamăgit de tot.
La început am fost lămurit că faci scoala cat C APOI CE SI poti conduce pe tir fiind Profesionist.
Mai nou acum cu acest rahat de atestat se obtine atât de greu, nici daca ai da bacul de 10 ori la informatică sau daca ai face facultate de 5 ori.
Ce părere aveți, este asa greu?
Atatea probe?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E usor... partea grea e in examenul scris dupa e la fel examem pc si proba de condus

| AdiMihai25 explică (pentru mgtow):

Tocmai, proba la calculator 70/100 Nu e o tragedie, trec.dar la studii de caz?

| mgtow a răspuns (pentru AdiMihai25):

Copiezi dupa cineva vorbesti inainte