| vLooM a întrebat:

Salutare, am o intrebare urgenta daca se poate sa raspunda cineva pana la ora 17:00.

Cat ar face ca sa schimb o iala, butuc la un opel astra G model classic 2007, doar pe partea soferului( usa stanga)

Astept un raspuns urgent daca stie cineva, cat ar face cu aproximatie.

Răspuns Câştigător
| Cristian0884df11 a răspuns:

Saluthappy Ar fi undeva daca gasesti ieftin 80 de lei sau si 150 de lei cam asa ar fi gasesti si mai ieftin si pe la 50 de lei Succeswinking

3 răspunsuri:
| Cristian0884df11 a răspuns:

Apropo daca mai vrei sa te documentezi mai precis cauta si pe OLX si acolo sunt preturi ca sa stiiwinking

| vLooM explică (pentru Cristian0884df11):

Ok, mersi de raspuns.

| Cristian0884df11 a răspuns (pentru vLooM):

Cu mare placerehappy