| StefNN a întrebat:

Salutare!
Am un bmw seria 1 e87 si vreau sa-mi pun un subwoofer pe el dar din pacate playerul masinii nu are iesire pentru asa ceva din cate am inteles, am auzit de la cineva ca pot sa folosesc un adaptor hi-low si sa-l leg la boxele din spate. Voi ce ma sfatuiti?
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Raducons a răspuns:

Nu merge si chiar da faci si se aude o sa ia toate distorsiunile pe care le are amplificatorul.Eu zic sa desfaci si sa cauti la player, sigur are iesire audio nu are cum, in mufa de alimentare sau in chiar in el.Trebuie sa fie iesire pe ambele canale direct din decodorul stereo