| AlexuTzzuAlex2000 a întrebat:

Am un e46 si vreau sa-i pun subwoofer, precizez am playerul stock, nu are iesiri aux, pot lega intr-un fel la boxele din spate subwoofer-ul? Daca da, cum? Cum se procedeaza? (nu schimb playerul cu altul ca nu da bine happy ) Sper ca am nimerit categoria, daca nu scuze. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Trebuie sa cauti o statie care sa aiba intrare hi level input sau folosesti 2 filtre hi-low si poti lua semnalul de la difuzoarele din spate si le bagi in statie. Apoi din statie bagi in woofer semnalul.