| Ionut_Brotnei_1990 a întrebat:

Salutare la toată lumea, as dori sa achiziționez o motocicleta si mi-a sărit ochii pe un CFmoto 300sr si as dori sa va știu părerea dacă merita bănuții. In jur de 3600 de euro sau dacă merita alte variante sh. Chiar si mai ieftine, bune pentru un începător. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te mai gandesti, parerea mea este ca as urca pe motor doar dupa ce as avea vreo cateva sute de mii de km facuti ca sofer!
Este foarte complicat in traficul din Ro sa fii pe motor si sa ramai intreg!

| Yuoia a răspuns:

3600 euro o motocicleta cand masinile sunt mai ieftine?
Poate. Dar nu cat esti incepator. Ia-o usor, ca nu-i trotineta.