| terri a întrebat:

Salutare prieteni, am și eu eu o problema cu o duba peugeot boxer 2.5D motor clasic...mi s-a oprit în timpul mersului...țin sa menționez motorina nu mai ajunge la injectoare și nu pornește nici cu start pilot.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Daca motorina nu mai ajunge unde spui, inseamna ca pompa nu mai baga, ce altceva ar putea fi.Mergi si tu pe traseul injectoarelor, inapoi, vezi daca intre injectoare si pompa mai e ceva.

Dar ar putea sa fie injectoarele, ori sa fie problema electrica, daca injectoarele ar fi controlate electric.