| lasomaiincet a întrebat:

Salutare!
Stiu faptul ca nu este legala montarea placutei de inmatriculare pe masina in partea din stanga sau in dreapta(adica sub unul din faruri).
Dar am o intrebare pentru pasionati, mai ales pentru cine a mai avut.
In ce parte s-ar putea trece mai usor cu vederea montarea necorespunzatoare?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Placa se poate doar in locul prevazut din constructie, nu se trece cu vederea montarea in alta parte.

| darrio2007 a răspuns:

Sub spoiler.

| darrio2007 a răspuns:

Sper ca nu o iei de bună. Nu m-ar mira.

| UserRo10 a răspuns:

In rntr spune ca poti monta unde constructorul a prevazut. La alfa romeo ai sub far. Daca iei bara clean look nu ai locas de numar si il poti pune unde vrei. Uite poza https://ibb.co/CK3MHpR