| LilJan a întrebat:

Salutare, sunt din Bucuresti, iar duminica am fost sa vizitez un prieten in Otopeni. Si de abia acum mi-a picat fisa ca s-ar putea sa imi fi trebuit rovinieta. Daca asa este cazul, pot cumpara rovinieta dupa 2-3 zile?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te mai ajuta la nimic cumpararea rovinietei dupa. Dar din cate stiu eu nu este nicio camera de rovignieta pana in Otopeni asa ca daca nu te a oprit politia nu ar trebui sa patesti nimic

| LilJan explică (pentru suntserios):

Multumesc pentru raspuns

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai are nici un rost. Rovinieta este valabila numai din ziua cumpararii si pentru viitor.

| LilJan explică (pentru Ioandelasal):

Am inteles. Multumesc mult!