| anonim_4396 a întrebat:

Azi am gasit la un dealer din Timisoara o Skoda Octavia brek albastra. Motorizarea e 1.6 TDI de 105 cai si are 140.000 km anul 2010. Carte service, si toate reviziile facute la Skoda. Tipul vrea 8200 Euro...credeti ca se merita? Are dublu climatronic, cauciucuri noi Contintental. Culoarea este Albastru metalizat. Astept sfaturi de la voi.

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

140000km in 4 ani? e masina de flota. e rupta in 2

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pretul e destul de corect, acum depinde si ce dotari are

| supercar72 a răspuns:

Cam mult parerea mea. la 8200 iti iei octavia pe 2012

| andrei00sb a răspuns:

Nu, Nu merita... Aceasta masina merita maxim 7500 euro! Sper ca ti-am fost de ajutor

| Bimmer a răspuns (pentru andrei00sb):

Dar de la dealer, am garantia ca are km reali...asa...de unde te poti increde in oamenii pe care nu ii cunosti? Eu am mai cumparat 2 masini de la el si merge impecabil toate.

| suntserios a răspuns (pentru andrei00sb):

Cauta tu oferte de genul asta sub 7500euro ca nu prea ai sa gasesti.