| Rappptor a întrebat:

Dețin un Daewoo Tico și recent i-am schimbat delcoul, dupa aceea nu a mai pornit. Am reușit într un final sa o pornesc trasă dar parca nu avea turație. Mergeam cu acceleratia la podea în treapta 2 și aveam 30km/h. în momentul în care nu am mai accelerat motorul a murit, a scos și puțin fum ceva timp. Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| Bogdan549 a răspuns:

S-at putea sa fi stricat ceva, du-l la service ca daca e sa aiba ceva il poti repara mai repede