| Rappptor a întrebat:

Am si eu o problema. detin un daewoo tico si am probleme cu semnalele. de exemplu cand stationez si pun contactul. merg. Cand pornesc motorul nu mai merg.dar daca aprind faza scurta cu motorul pornit merg. ce pot face? sau care este problema.

3 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Verifica daca lampa sau lampile primesc nul/minus. Avariile merg? Daca da, merg si fara contact?

| Rappptor explică (pentru Ironwin):

Da.avariile funcționează. Acum am văzut ca semnalele merg când e contactul pus, și când pornesc motorul rămân blocate. aprinse

| Ironwin a răspuns (pentru Rappptor):

Daca avariile merg normal si cu motorul pornit si fara, iar semnalele nu, eu ma dau batut, ai nevoie si de alte pareri, incearca la un service.