| mrcatalin1995 a întrebat:

Salutare TPU, imi cer scuze ca am gresit categoria dar dupa parerea mea este cea mai vizualizata.
Am o intrebare in legatura cu permisul de conducere: am dat sala de 3 ori pana acum si am picat la traseu(prima data cand am dat sala am picat-o, a 2-a oara am luat-o dar am picat la traseu, a 3-a oara am picat-o) si peste cateva zile urmeaza sa o dau din nou, intrebarea este : ce taxa trebuie sa platesc: cea de 6 lei(pentru primele 3 dati) sau ce de 84 de lei?

1 răspuns:
| edyBit a răspuns:

84 ca ai picat de mai multe ori.