| Darius352 a întrebat:

Imi puteti spune va rog ..parerea voastra este buna o masina Mitsubishi lancer la 15.000 euro? am nev. de niste pareri... Vreau sa imi fac o parere. Dau funda multumesbig grin
(va rog nu vreau comentari sau altfel de rasp.)

Răspuns Câştigător
| theeminemshow a răspuns:

E o masina minunata japoneza care te tine o viata.Este in varf la toate capitolele si arata super dar sa nu faci prostia sa o treci pe gpl.Masinile mitsubishi sunt unele dintre cele mai fiabile si mai bune masini din lume. Daca vei achizitiona o un astfel de model mitsubishi vei fi profund multumit si te va tine toata viata plus ca arata si bestial.

3 răspunsuri:
| MariusFlorentin1995 a răspuns:

Da este ff buna are unchiu meu o are de 3 ani (noua) si pana acum nu avut probleme cu ia.+ca este si pe gpl

Răspuns utilizator avertizat
| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a răspuns:

Dupa parerea mea este o masina foarte buna si la un pret rezonabil. Dar treaba este sa iti placa si tie. happy