| xs1der a întrebat:

Salutare tuturor! Astazi sau maine (depinde de alegerea mea) am examenul de iesire la sala sau ceva gen. Gen, daca iau examenul asta pot conduce la volan si sa fac cele 30 ore de practica cu instructorul. Totusi, am o intrebare, aceste intrebari de la examen vor fi tot din cele de la politie (gen ca la examenul la sala propriu-zis) sau vor fi intrebari preluate/facute de la scoala de soferi? Sunt niste chestionare pe site-ul scolii facute de lectorul de acolo si nu sunt sigur de asta...Din cate scrie pe site acele chestionare sunt pentru autoevaluare. CEGHERAU BOOMBAP big grin Astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Pai tot asemenea trebuie sa fie.Nu inteleg de ce sa obosit sa-l faca cand iti putea da de pe drpciv(sau cum ii zice).
Doar tot te baga la condus daca il rogi frumos.

| xs1der explică (pentru KillaNoFilla):

In fine, am aflat pana la urma. sunt intrebari din chestionarele de la drpciv. l-am luat cu 20, imi trebuiau minim 18 corecte la examenul asta big grin

1 răspuns: