| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Salutare tuturor pentru cei care au avut Touareg 2.5 TDI 2005, am ceva eroare in bord. mai exact PARKBRAKE ON când o bag in D, incepe sa sune acea eroare ce problema poate fi? Am verificat absolut tot. Deci problema e când mașina se pune în mișcare am verificat și frana tot dar nu merge, la fel face și când dau înapoi. in R

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

Ce poate să fie în afara de frana de mana? Ori nu mai decupleaza, ori e stricat vreun senzor.