| MarYus_LuPu_1999 a întrebat:

Salutari! Am si eu o intrebare, are ceva daca pun valvolina in crup la scuter (malaguti f15 49cc)?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Ce înseamnă "valvolina" şi "crup"?
Presupun că vrei să bagi ulei Valvoline în grup la scuter, aşa-i? E bun şi ăla, dar trebuie să scrie T90 pe el, adică ulei de transmisie... Numai să nu bagi acolo sus în loc la uleiul de amestec, că-i bai! Acolo merge din ăla roşu sau verde, pentru drujbă...

| MarYus_LuPu_1999 explică (pentru angel74dm):

Grup si t90 da, scuze. ii bine daca pun nu se intampa nimic?

| angel74dm a răspuns (pentru MarYus_LuPu_1999):

Păi din ăla trebuie, de-aia îi zice T90, "T" vine de la transmisie...