| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa investesc in farurile astea?[volvo v40 1997] http://www.4tuning.ro/......89796.html

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Da, sunt foarte frumoase, dar eu le-aș pune pe cele negre, asta dacă se asortează cu culoarea ta.

| RB26DETT a răspuns (pentru 0rlando):

Da, s-ar asorta, avand in vedere ca masina mea este albastru-inchis

| marcous a răspuns:

A merita nu este un verb reflexiv...
Eu am condus masini cu faruri mai chioare ca vecina-mea. Un sofer adevarat n-are nevoie de minunile astea (sunt mai mult un moft)
Merita cu adevarat sa investesti doar in frane, jante si motor.

| sergiu1s a răspuns:

Da sunt foarte bune chiar si eu am cele negre investeste in ele si nu te vei cai funda succes