| anonim_4396 a întrebat:

Slaut. Ce motor sar merita la 16 ani de 125 cc ce model ca. Sa fie mai fiabil motor de strada mai inalt si mai rezistent
Reapect ✌

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Are si 5 trepte de viteza! poti sa inveti pe ea tot ce vrei, merge pana la 90km / ora daca este buna. eu am avut hoinar 5 ani si am fost foarte multumit de el
te unge la suflet
poti sa mai iei o persoana pe sa cu tine
buna rau de tot si piesele extraordinar de ieftine
orice ai strica la ea se gaseste instantaneu
si costa extrem de putin
de exemplu un motor perfect functional 400 lei
piese de prin motor ieftine rau de tot d eexemplu nuca aceea care schimba vitezele 40 lei
secmenti noi 30 lei
disc de ambreaj 40 lei
piese pe la frana 60 lei
rolmeti 50 lei
asa ca ia un hoinar nu mobra toata lumea o sa iti spuna ca e un jeg o porcarie o prostie pentru ca ei au incap mobra mobra da era o infectie in comparatie cu hoinarul

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Unde sari? Ca nu prea inteleg...

| zilog a răspuns:

Donatorule de organe abia astept sa iti iei motor peste 50 Cm cubi pana la 23 de ani!
Eu am avut multe motorete motociclete si cea mai buna pentru 16 ani este una care are 50 cm cubi
dar mergi si fa o scoala pe bune la o scoala de soferi pentru A1

| Alexandru2000k a răspuns (pentru zilog):

Nu am probleme cu condusu, conduc foarte bine, sunt stabil pe mine nu am treaba, ultimul motor a fost de 70 condus 2 ani + la inceput am condus unul de 50 timp de un an doresc sa dau un ubgrade la performanță ca in cateva luni vreau sa dau de permis

| zilog a răspuns:

Motoreta hoinar super calitativa

| zilog a răspuns (pentru zilog):

Are si 5 trepte de viteza! poti sa inveti pe ea tot ce vrei, merge pana la 90km / ora daca este buna. eu am avut hoinar 5 ani si am fost foarte multumit de el
te unge la suflet
poti sa mai iei o persoana pe sa cu tine
buna rau de tot si piesele extraordinar de ieftine
orice ai strica la ea se gaseste instantaneu
si costa extrem de putin
de exemplu un motor perfect functional 400 lei
piese de prin motor ieftine rau de tot d eexemplu nuca aceea care schimba vitezele 40 lei
secmenti noi 30 lei
disc de ambreaj 40 lei
piese pe la frana 60 lei
rolmeti 50 lei
asa ca ia un hoinar nu mobra toata lumea o sa iti spuna ca e un jeg o porcarie o prostie pentru ca ei au incap mobra mobra da era o infectie in comparatie cu hoinarul