| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca sa aprobat legea asta? http://stiri.acasa.ro/......10666.html

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din analiza reglementarilor in materie (OUG nr. 195/2002, Regulamentul de aplicare aprobat prin HG nr. 1391/2006 si Ordinul MAI nr. 1497/2006, cu modificarile si completarile ulterioare) se poate trage concluzia ca daca ai fost declarat admis la proba teoretica nu mai trebuie sa o dai, chiar daca ai fost declarat respins la proba practica, daca reusesti la aceasta proba in termen de 1 an de la absolvirea cursurilor scolii. Nu exista o prevedere expresa in sensul ca trebuie sustinuta proba teoretica daca nu ai reusit la proba practica. Numai bine!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In sfarsit si-n Romania s-a aplicat aceasta lege laughing

| YTBDrawingBase a răspuns:

Niiice!