| xxxulescu a întrebat:

Stie cineva unde se pot confectiona segmenti la comanda pentu un motor in 2 timpi in Bucuresti sau in apropiere? multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Din pacate nu am aflat

| ciptim a răspuns:

Segmentii nu se confectioneaza..se cumpara si chiar daca sunt mai mari cu 3-4 microni, se ia din pila ..cu riscul de a se ovaliza si de a uza cilindrul sau de a scapa compresie.

| xxxulescu explică (pentru ciptim):

Draga Cip_Tim_1990 iti multumesc pentru raspuns dar sincer nu cred ca ai habar despre ceea ce spui

| xxxulescu explică (pentru xxxulescu):

Am reusit insfarsit sa gasesc pe cineva care confectioneaza segmenti in Bucuresti, PM cine e interesat pot oferi numarul de telefon al domnului respectiv

| Bejenaru_Razvan_1992 a răspuns (pentru xxxulescu):

As vrea sa fac si eu niste segmenti tot in Bucuresti si as vrea si eu numarul domnului care ii confectioneaza

| MarianVoinoiu a răspuns (pentru xxxulescu):

Ma interesează nr de tel al persoanei care poate confecționat segmenti, nr meu 0723385285

| Manu_Radu_1955 a răspuns:

Segmenti se fac la Brasov la FIPA strada titan nr 1 A. As fi interesat sa stiu si in Bucuresti unde se fac.