| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site gratuit unde bagi seria de sasiu a unui autovehicul si iti spune modelul, echiparea etc?
Nu ma intereseaza km si alte prostii si nici siteuri platite precum carvertical.
Doar pentru echipare ma intereseaza in mod special.

Dau funda celui mai complex site din punctul meu de vedere pe care mi-l spuneti.
Apropo sa fie un site care sa aiba limba engleza nu germana sau alte limbi complicate, poate sa fie si in romana, deci romana si/sau engleza

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poftim! http://www.rarom.ro/? p=7455

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i bun pentru mine, trebuie creat cont si nu am chef, dar iti multumesc!

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Pentru puțin