| anonim_4396 a întrebat:

Sunt incepatoare inca in condus. Vreau sa imi iau o masina ce parere aveti de Skoda Fabia 2004. dotari 1, 2B+gpl, km 12200 la 1799 euro?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Din 2004 n-are cum sa aiba 12200 km, deci cand vezi ca vanzatorul minte, cauta alta si te duci cand o iei cu cineva priceput-mecanic, daca se poate.

| Paul_Alexandru_2002 a răspuns:

Daca nu are avarii e la un pret bun si cu putini kilometri.Dar incearca sa cauti pe autovit.ro acolo au masini multe