| мαяdυк a întrebat:

Ce parere aveti de skoda fabia? vreau sa cumpar una sh, am vazut ca sunt ieftine, 1800-2300 euro. Vreau sa stiu daca sunt costisitoare la intretinere sau daca in general au probleme pentru ca nu as vrea sa investesc prea mult in ea chiar acum fiind si prima mea masina.

Răspuns Câştigător
| Tw1sTer a răspuns:

Eu zic ca pentru prima masina este ok taxele, impozitele sunt mici si daca vrei o masina neimatriculata la euro 4 eu am dat anul acesta 160 de euro la anaf si in total 400 euro
Un motor 1.4 mpi iti consuma 5, 2% extraurban cu AC-ul pornit, combinat 6% si urban cam 8-9% depinde cum mergi, bafta.