| anonim_4396 a întrebat:

Sunt taxele auto in Italia mai ieftine decat in Romania? Impozitul anul, asigurare?

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

99.99% ca NU, tin minte pe unii care se ofticau la ce masini de super lux vedeau in Rominica (i din i intentionat) si ei nu isi permiteau in strainezia pentru ca impozitele erau prea mari petru orice masina de lux

in plus salariile sunt mai mari acolo, deci, o logica simpla ar spune ca implicit si taxele sunt mai mari

ultimul argument e, ca pe naspa se inregistreaza masinile in Bulgaria, nu in Italia

| Mateiu a răspuns:

Depinde la ce te raportezi.