| FcSb_Ionut_2000 a întrebat:

Tata are un fiat punto 1.2 sx, a cumparat de curand o noua baterie si acum ii cere un cod la radio-casetofon. Puteti sa ma ajutati prin a mi-l spune daca il stiti? ..Marca radio-casetofonului este "BLAUPUNKT" si este format din 4 cifre de la 1 la 6.winking

Răspuns Câştigător
| anda2104 a răspuns:

Codul de deblocare il gasesti in cartea radio-casetofonului pe care o primesti la cumpararea masinii.
O zi frumoasa.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Sau poti merge la un dealer fiat si iti afla aia codul in caz ca nu mai ai manualul cu care a venit masina si cu siguranta nu il ai.Deci la dealer platesti si aia iti afla codul.