| valentinrbbff a întrebat:

TPU vreau sa-mi iau un audi a8 4.2 quattro 334cp din 2004 si vreau sa il inscriu pe Bulgaria deoarece pe Romania doar impozitul este 6000 de lei pe jud olt dar asigurarea! si m-ar interesa rca si impozitul in Bulgaria pentru aceasta masina. dau funda! (il inscriu pe numele tatalui meu are 55 ani)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tatal tau are rezidenta in Bulgaria sau cum o inscrii pe numele lui?
Ti am mai explicat si la cealalta intrebare... nu iti permiti masina nu o lua

| valentinrbbff explică (pentru suntserios):

Uite am vazut si o oportunitate un bmw 320d 2006 2.0d 163 cp sunt bune? are 180 000km la bord si nu are rugina nici scaune uzate si pare foarte intretinuta am testato si merge foarte bine nu scartaie nimic nu bate nimic dar nu stiu daca sunt rezistente ce ziceti este o buna alegere?

| Pool77 a răspuns:

Cred ca glumesti laughing)
Il iei asa pentru masina de duminica?
Masina inmatriculata pe Bulgaria, inscris pe numele tatalui, caci 6000 de RON e mult ca si impozit.
Tu crezi ca motorul acela de 4.2 merge pe apa? laughing)

| AndreiMadda a răspuns:

Imi place ca tu de la a8 4.2 334cp treci la un e90 cu 2.0 diesel