| mgtow a întrebat:

Un cadru din fibra de carbon de 27, 5 inci (pentru bicicleta) cam cat costa? Greutatea se reduce mult fata de o bicicleta cu cadru de aluminiu? Stau la etajul 4 si nu e asa usor de carat aluminiu pana sus, am ridicat mai demult una din fibra intro mana si aveam impresia ca era o punga mica cu alimente usoara

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit.
http://olx.ro/......ru-carbon/
O zi buna:)

| untu a răspuns:

De ce sa va urcati pana sus cu bicicleta, ci sa legati cu incuietoare cu cifru sau cu chei la balustrata din subsolul scarii dvs!

| mgtow explică (pentru untu):

O are cineva pusa jos si nu am loc

| TheImpaler a răspuns:

Peste 1000 lei nou.

| TheImpaler a răspuns:

Si un cadru din carbon cantareste cam 2 kg

| mgtow explică (pentru TheImpaler):

Cred ca voi investi 2000 lei

| TheImpaler a răspuns (pentru mgtow):

Chiar merita. stau la 5 si cand nu merge liftul e jale laughing

| mgtow explică (pentru TheImpaler):

Folosesti bita?

| TheImpaler a răspuns (pentru mgtow):

Bita?

| mgtow explică (pentru TheImpaler):

Da bicicleta

| TheImpaler a răspuns (pentru mgtow):

Ohoooo....de cand se topeste zapada, pana ninge iar! laughing