| iulain13 a întrebat:

Unde as gasi motociclete vandute second hand in judetul Suceava, bazar sau ceva, in afara de cele online. Mi-a fost furata si politia nu face nimic. S-a furat din localitatea Ciocanesti.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Exista un targ auto in Radauti, unde se mai vand si motociclete, acela e singurul loc in care stiu ca se mai vand si motociclete.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Daca s-a furat din Suceava, sigur se vinde in Timis sau Constanta. Nu sunt hotii asa de fraieri sa se lase prinsi. Insista la Politie. Da anunturi pe toate siteurile de moto cu numarul tau de inmatriculare, eventual serie motor, ca sa stie cumparatorii, sa nu o ia.