| faranumemomentan a întrebat:

Unde pot gasi biciclete de trial in Romania?

Am 16 ani si vreau sa ma apuc de trial, imi place foarte mult sportu' asta, am avut o bicicleta cu cadru de dirt si furca de downhill laughing si nu puteam face prea multe cu ea pentru ca era foarte grea, cadru era de otel.

Astept raspunsurile voastre. Multumesc

12 răspunsuri:
| rhytmiser a răspuns:

Stii sa mergi intr-o roata cu spatele fara maini cu ochi inchisi? daca nu, nu ii de tine sportul asta laughing

| faranumemomentan explică:

@rhytmister, stiu sa merg si fara roti cu ochi inchisi si cu picioarele legate la ceafa laughing

| Funny a răspuns:

Am eu o bicla de trial de vanzare! 15 mil

| bobo404 a răspuns:

Incearca la freetime sau cauta pe okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu una de trial adusa din spania si are numai 5 ca e de trial originala si vreau 8 mil negociabil sau conbinati... e noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie asa pe net playbike.ro acolo iti faci icicleta pe piese sau tio cumperi dar e destul de scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biketrials.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 12 ani si m-am apucat de sportul asta si imi place foarte mult si eu am avut o bicicleta grea dar pana la urma mi-a luat trial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un BMX DHS jumper si e destul de bunicel pentru un incepator dar as vrea si eu un trial TUCANA sau macar un BMX usor, PolarX sau un haro umf... am si eu o intrebare cam cate kg are dhs jumperu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu una de vanzare la un pret accesibil daca te intereseaza cautama la numarul asta:0745494178

| CatalinCordea a răspuns:

Intra pe google si scrie : trial de vanzare happy