| M4RK a întrebat:

V-ati plimbat cu un atv vreodata? daca da cum a fost?happy

Răspuns Câştigător
| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Minunat! mai ales conducatorul!

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte placut, problema este ca trebuie sa-ti si placa sa faci acest lucru, sa ai si un echipament adecvat acestui tip de vehicol.

lolita
| lolita a răspuns:

Atv este chestia aia cu patru roti? laughing da, m-am plimbat, bestiala senzatia, mai ales cant ia o curba cu doua roti simti ca-ti fuge imima. happy

| xibalba a răspuns:

Da, a fost dragut... nu prea sunt eu adepta senzatiilor tari, dar chiar mi-a placut atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu, da mi-ar place. Imi plac vehiculele astea. Si mi-ar place sa zburd cu un ATV pe coclauri, pe teren accidentat, cu gagica in spatele meu, sa o aud cum chitzaie la fiecare dimb si groapa pe care le iau in viteza rolling on the floor devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar as vrea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am deja unul de 200cc e foarte buna uraca usor la panta sa nu mai spun de demaraj sunt super atv-urile.