| FrancezuRN a întrebat:

Vă salut, luna care vine ajung acasă, să fac școala auto,
Eu stau c-am prost cu memoria aș vrea să îmi Spune-ți și mie cum să învăț, și ce!
Și încă ceva, am prieteni care au făcut școala auto au luat sala, iar traseul l-au picat pentru că așa a vrut polițistul, un prieten mi-a spus că l-a picat de două ori, iar a treia oară a trebuit să plătească 500€
Chiar așa este cu polițiștii?
Ce scoală îmi recomandați in București
Va trebuii să plătesc și eu?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine da bani la traseu e incapabil sa conduca, cam asta e situatia. Daca tu conduci corect nu exista "nu a vrut politistul"

| anamariarot a răspuns:

Se poate întâmpla ca polițistul să te ducă pe un traseu mai „dificil", dar ar trebui să te descurci oricum, că doar nu te-o pune să mergi pe lună. Polițiștii nu-ți pun greșeli din burtă laughing. Prietenii tăi n-au luat orașul, pentru că au depășit numărul de puncte admise cu greșlile lor. Acum e „mai" corect, că sunt și camere de supraveghere, iar dacă te simți nedreptățit, poți apela la instanță și te folosești de probele audio-video.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Dacă nu poti sa înveți sau stai prost la "joaca cu volanul" stai in pla mea pe trotuar ca nu te-ai nascut cu emblema de la bmw in buzunar. De ne-am face toți șoferi s-ar duce dracu firmele de transport in comun laughing

| FrancezuRN explică (pentru BuLaNNNeL):

Băi omule ești retardat? merg de la 11 ani cu mașina, tata face import export. m-am referit la legislație că nu prea țin minte nu cred că am timp intr-o luna de zile sa învăț o carte întreaga pe derost, și numai vorbi urat că eu nu ți-am vorbit,
Când mergeam eu cu Touareg v12
Sau Porsche Cayenne tu erai copil

| IIIshaneIII a răspuns:

DRPCIV teste este o aplicatie pentru telefon, care la fiecare chestionar ai raspuns-uri foarte bune ajutor si chestionare pe categorii seme rutiere, reguli de prim ajutor etc, este foarte buna

| BIoody a răspuns:

Ce ai ma?laughing
poti sa-l dai de cate ori vr scoala o platesti odata 10-11 milioane max 15 laughing