| mihai9996 a întrebat:

Voi cum v-ati descurcat la primele sedinte din scoala de soferi...ca eu sunt la a 4-a si sunt praf sad

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai atunci pune mana si mai invata legislatie. Trebuia sa fii stapan pe teorie inainte sa iesi la condus

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cu masina da, cu motocicleta nu. la poligon am dat cu mobra de pamant in prima ora si la primele 2 iesiri in trafic cu instructorul (am dat de A dupa 6 ani de B) era sa cad cu el de mai multe ori. imi venea greu sa relationez cu modificarile fata de masina. altfel pedale, altfel manete + echilibru. dar la a6a ora in trafic m-am mai obisnuit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost ok, mi se mai oprea motorul uneori in rest nu am avut probleme mari

| mihai9996 explică:

Eu am probleme mari cu acordarea prioritati ...intr-o intersectie mai complicata pur si simplu nu stiu ce sa zic ma blochez cand ma intrebare instructorul cui ii dam prioritate

| suntserios a răspuns (pentru mihai9996):

Pai atunci pune mana si mai invata legislatie. Trebuia sa fii stapan pe teorie inainte sa iesi la condus

| mihai9996 explică:

M-am apucat de cateva zile sa citesc si dupa net si din carte..si asta mi-a recomandat si instructorul...