| Costin1996 a întrebat:

Vreau doar sa pun o intrebare.Nu am de gand sa-mi iau o masina dar Jaguar X Type sunt bune ca si masini? Adica ma refer la transmisie, motor, electrica, daca fac kilometrii multi mai sunt bune de ceva? Masinile arata foarte bine. Acum nu stiu cu partea tehinca cum stau.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu! In Romania un Jaguar nu va rezista mai mult de 10.000 de km fara sa ii schimbi cel putin un telescop, are garda foarte joasa daca o vezi in realitate nu stiu unde vei merge cu un Jaguar, sunt masini excelente din toate punctele de vedere daca mergi cu ele pe asfalt si pe drumuri bune dar nu sunt masini de Romania daca vrei parerea mea, daca ai sa bagi in intretinere cam 3000 de euro pe an fara asigurari, revizii, ITP, decat in piese este ok masina! Eu m-as orienta pe un Lexus daca vrei neaparat ceva de lux sau un Mercedes dar Jaguarul este foarte pretentios nu este o masina pentru Romania!

3 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Dacia 1310

| chelie91ptm a răspuns:

Dacia 1300

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing jaguar, din cate stiu eu, este o maina de lux, deci da, sunt foarte bune la partea tehnica. Trebuie sa merite 100 mii de euro nu?