| Gicone a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri cu masini in care sa conduc masini bune (mercedes, jaguar, lamborghini, renault sau orice alt tip de masina). Dau FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| andu89 a răspuns:

Primul care mi_a venit in minte a fost "need for speed", de care banuiesc ca ai auzitwinking ar mai fi si altele ca "world racing 1 - 2", "cobra 11 : burning wheels", "test drive unlimited" s. a. m. d. si mai sunt simulatoare de camioane (in caz ca te intereseaza) ca "euro truck simulator", "german truck simulator", "18 wheels of steel : haulin - convoy" etc... sper ca ti_am fost de foloswinking

2 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Test Drive Unlimited. Uite cum arata:http://www.youtube.com/watch?v=gPeoypJeXV8
Intai alegi cu cine vrei sa fii, apoi inchiriezi o masina si mergi sa-ti cumperi o casa. Dupa ce cumperi casa iti cumperi o masina si trebuie sa faci curse sa castigi bani sa cumperi masini si motociclete.Ca sa deblochezi magazine de masini si motociclete trebuie sa explorezi harta.

P. S. Poti cumpara si haine, iar pentru a cumpara haine trebuie sa ai niste tichete. Tichetele le primesti daca duci oameni in anumite locuri.:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs