| kazaryon a întrebat:

Vreau sa achizitionez o masina si m-am orientat catre

http://olx.ro/......2WowN.html

Ce parere aveti?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Personal, nu asi achizitiona aceasta masina, deoarece are taxa neplatita, fiind inmatriculata inainte de 2007, mai mult ca sigur este o masina uzata in romanania, iar la 200. 000km, si la motorul acesta nu stiu cat va mai rezista.
Poate ca spune el ca e ingrijita, dar seriosi sa fim, cine ar spune ca masina pe care o vinde e uzata, si are probleme?
Plus ca are doar o singura poza, deci cel mai probabil are probleme la aspect, rugina, si multe altele.
Acum aceasta e doar parerea mea, poate fii o masina buna, insa eu unul nu m-as apropia de asemenea masina.