| Petry8777 a întrebat:

Vreau sa imi schimb numerele, am vazut online ca ar fi disponibile combinatia. Daca merg cu cerere cam cat dureaza pana mi le da? Pana cand ajung mi le lasa pe cele actuale sau trebuie sa le predau odata cu cererea?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Numerele actuale le pastrezi si le predai atunci cand primesti placutele cu noile numere.

| Petry8777 explică (pentru Ioandelasal):

Daca esti amabil stii daca mai trebuie vreun act, in afara de: cerere, bi, casco, civ. permis circulatie. Multumesc

| Ioandelasal a răspuns (pentru Petry8777):

Nu stiu exact dar nu cred ca este nevoie.