| Ioaniulian a întrebat:

Vreau sa inmatriculez un audi 1, 9 tdi an fabricatie 2001 euro 3 cat mai e taxa auto, multumesc.

Răspuns Câştigător
| ovidiu8msn a răspuns:

Ai de plata nu gluma. Probabil cat ai dat pe masina. Securisti astia de la putere au marit taxa de mediu la E3 si E4. Mai intai stai jos pe scaun, intra aici si calculeazo: http://www.4tuning.ro/calculator-timbru-mediu-2013/

3 răspunsuri:
| ovidiu8msn a răspuns:

Am inmatriculat-o pe a mea in decembrie 2012, cu 400 Euro. Acum aceeasi masina o inmatriculez cu 799 Euro.

| XxRoyalxX a răspuns:

Suna la un departament ceva de genu' :p

| Sk1j4 a răspuns:

1500-2000? ceva de genu...