| oklahoma a întrebat:

Vreau sa mi cumpar un ATV buget 4200 lei as vrea unul 4x4 va rog daca stiti raspuns ofer fundita

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Greu de gasit ceva bun la banii astia decat cele Chinezesti clasa de varf noi sau ceva original dar SH si cu ceva mai multi km. Normal minim 1700 de euro trebuie pentru un ATV bun dar si in banii astia daca stii sa negociezi si tii cu dintii de pret. Oferi foarte putin ca proprietarul sa scada mult din pretul de vanzare. Iti recomand in primul rand Arctic Cat daca gasesti, apoi Bombardier, Honda sau Polaris!

| Trefla a răspuns:

Furtuna,poate sa zica mersi daca gaseste un Linhai in banii aia

| MissLaura a răspuns:

Stiu pe cineva care vinde.Las-mi idu tau pe privat si vbwinking

| oklahoma explică:

Nu pot da pm. da-mi u id ul tau daca vrei plss prin pm